chair-pilates-sayfa3

Non-Stop

CHAIR PİLATES

Joe Pilates‘in “Wunda- adını verdiği Pilates Chair vücudu güçlendirmek için kullanılabilen en zorlayıcı Pilates ekipmanıdır. Sandalyede yapılacak egzersizler daha çok kayakçılar, atletler, tenisçiler ve golfçüler ve atış yapmak, ağırlık kaldırmak ve raketle oynanan sporlar için vücudun üst kısmını güçlendirmek isteyenler için mükemmeldir.

Bu alet esasen gerçek bir Sandalye haline getirilerek oturma odasına rahatlıkla konulabilen bir egzersiz aletidir. Bir oturma yeri ve bu koltuğa menteşeli yaylı bir ayak pedalından oluşmaktadır. Sandalyede oturabilir, ayakta durabilir ve pedalı ayak veya ellerinizle itebilirsiniz. Sandalyede temel güç, bacakların gücü, omuz kemeri stabilitesi, mobilite ve ayakta durma, tırmanma, itme ve ağırlık kaldırma gibi güç ve fonksiyonel hareketlere odaklanan 25 farklı egzersiz kategorisi gerçekleştirilebilir.

Stüdyomuzda uzman eğitmenlerimiz ile birlikte Chair pilatesi vücudunuza ve elde etmek istediğiniz forma en uygun şekilde gerçekleştirme olanağına sahip olacaksınız.
Özel derslerde size en uygun şekilde hazırlanmış dersler sayesinde kısa sürede hem esnekliğinizi arttıracak, hem dilediğiniz görünüme kavuşacak hem de daha sağlıklı hale geleceksiniz.

HAMİLE PİLATESİ

Faydaları

Kolayca daha geleneksel teknikler ve ekipmanlar tarafından ulaşılamamış kas gruplarını germek ve güçlendirmek için tasarlanmıştır.

Ekipmanın birçok faydası vardır; combo chair sizin kaslarınızı ve vücudunuzu sakatlanma ve ağrıya karşı önlenebilir sağlıklı hareket kalıplarını öğrenmenize yardımcı olur.

Bu Pilates egzersizleri sizi daha güçlü ve dinamik kılar ve aynı zamanda kasları germenize ve güçlendirmenize yardımcı olur.

“Fiziksel uygunluk mutluluğun ilk şartıdır.”

Joseph Pilates
chair-pilates-sayfa